Wiosenny KDHS 2017?

Druhny i Druhowie!

W tym roku ilość zgłoszeń na KDHS bardzo nas zaskoczyła i cieszymy się, że tak dużą liczbę osób mogliśmy przeszkolić. Jednocześnie było nam bardzo przykro, że musieliśmy kilku osobom odmówić możliwości wzięcia udziału w tym szkoleniu, a nie wiemy ilu potencjalnych kursantów zrezygnowało z rejestracji po naszym ogłoszeniu o zamknięciu zgłoszeń.

Referat podjął decyzję, że jeśli będzie wystarczająca liczba chętnych to jesteśmy gotowi przeszkolić następną grupę kursantów już na wiosnę 2017. By zorientować się czy jest zapotrzebowanie na następną, przyspieszoną edycję prosimy o wypełnienie poniższej ankiety przez chętne osoby. Jeśli liczba ta będzie wystarczająca Referat podejmie wysiłek organizacji następnej edycji KDHS-u.

Prosimy o udostępnienie tej informacji dalej.

http://tnij.org/wiosennykdhs